oficjalny partner

Kasy małe

 

 

ELZAB K10

ELZAB K10  

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej, a także w te- renie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

Posiada solidną i wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne obudowę oraz dotykową klawiaturę (obsługa nawet w zimowych rękawicach). Kasa jest łatwa do przenoszenia, wyposażona w smycz.

Kasa z certyfikatem ONLINE READY, gwarantującym techniczną modernizację
do wersji obowiązującej od roku 2018.

 

cena netto:   1290 zł  

cena netto z funkcją ONLINE READY:   1590 zł  

 cena netto z modułem WiFi/Bluetooth:   1490 zł  


ELZAB Mini

ELZAB MINI 

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzy- mać w czystości.

 

cena netto (999 PLU):   999 zł  

cena netto (2000 PLU):   1049 zł  

 

 

 

 

 

 

ELZAB Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również przy pracy mobilnej (praca bez zasilania przez 10 h).

dostępna kolorystka: grafit / jasna

cena netto:   1290 zł  

 

 

 

ELZAB Mini E z klawiaturą modułową ONLINE READY   

 

ELZAB Mini E posiada te same zalety, co powyższa kasa ELZAB Mini E, wyposażona jest dodatkowo w klawiatuę modułową, która zbudowana jest z trwa łych i nieza- wodnych przełączników.

Kasa z certyfikatem ONLINE READY, gwarantującym techniczną modernizację
do wersji obowiązującej od roku 2018.

 

cena netto:   1590 zł  

 

 

 

 

 

POSNET Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. 

Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ jest urządzeniem o wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z dbałością o deta-le. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. 

Kasa posiada elektroniczną kopię paragonów. Liczba PLU - 4000.

dostępna kolorystyka: ciemna/jasna

cena netto:   1299 zł  

 

FAWAG Lite z oferty firmy POSNET

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

 

Kasa posiada elektroniczną kopię paragonów. Liczba PLU - 2000.

cena netto:   1099 zł  

 

 

 

 

 

POSNET Ergo

Kasę Posnet Ergo cechują sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość
oraz bogata funkcjonalność. Urządzenie może  działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Współpracują z nią wszystkie niezbędne urządzenia. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać
jej funkcjonalność poprzez dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth
lub modem 3G) lub zwiększenie liczby towarów. W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

Podstawowa liczba PLU: 4000 (z możliwością zwiększenia bazy do 6000 lub 8000 PLU).

 

cena netto:   1249 zł  

 

 

 

 

POSNET Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Liczba PLU - 4000.

Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

 

cena netto:   1299 zł  

 

 

 

POSNET Bingo HS

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.

Na uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą. Liczba PLU - 2000.

 

cena netto:   999 zł  

   

 

IT SYSTEM Wojciech Krawczyk

NIP 622-237-81-79

REGON 300761385

Adres do korespondencji

IT SYSTEM

ul. Śmigielskiego 42

63-400 Ostrów Wielkopolski

Dane kontaktowe:

tel +48 62 597 77 01

fax +48 62 597 77 02

e-mial: biuro @ itsystem.com.pl