KASY FISKALNE

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm POSNET oraz ELZAB. – najbardziej znanych, niezawodnych na rynku. Sprzedajemy kasy dla małych firm, jak i dużych placówek handlowych. W ofercie posiadamy również: wagi, czytniki kodów kreskowych, kolektory, sprawdzarki cen, drukarki etykiet.

OPROGRAMOWANIE

Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i opieką serwisową nad oprogramowaniem handlowo-magazynowym, finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym. Doskonale znamy zagadnienia księgowe dzięki czemu kompleksowo podejmujemy się wdrożeń. Dla wielu klientów odejmowaliśmy się wyzwań, m.in. integracji różnych systemów informatycznych czy opracowywaniem własnych rozwiązań.

PODPIS ELEKTRONICZNY

Jesteśmy autoryzowanym punktem rejestracji CenCert. Dzięki temu mogą Państwo na miejscu dokonać wszystkich niezbędnych formalności i w kilkanaście minut odnowić bądź zakupić nowy kwalifikowany podpis elektroniczny.

TERMINALE PŁATNICZE

W sprzedaży posiadamy stacjonarne i mobbilne terminale płatnicze, które służą do sprzedaży bezgotówkowej. Oferowane przez nas urądzenia zapewniają szybkie i bezpieczne transakcje elektroniczne. Sprzedajemy urządzenia dla małych firm, dużych placówek handlowych oraz firm pracujących stacjonarnie, jak i mobilnie.