oficjalny partner

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm POSNET oraz ELZAB. Urządzenia tych producentów są jednymi z najbardziej znanych, niezawodnych na rynku. Sprzedajemy kasy dla małych firm, jak i dużych placówek handlowych. W ofercie posiadamy również urządzenia pochodne - wagi, czytniki kodów kreskowych, kolektory, sprawdzarki cen, drukarki etykiet.

Terminale płatnicze

W sprzedaży posiadamy stacjonarne i mobbilne terminale płatnicze, które służą do sprzedaży bezgotówkowej. Oferowane przez nas urądzenia zapewniają szybkie i bezpieczne transakcje elektroniczne. Sprzedajemy urządzenia dla małych firm, dużych placówek handlowych oraz firm pracujących stacjonarnie, jak i mobilnie.

Sprzedaż oprogramowania oraz wdrożenia

Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i opieką serwisową nad oprogramowaniem handlowo-magazynowym, finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym. Doskonale znamy nie tylko wdrażanie oprogramowanie, ale także zagadnienia księgowe dzięki czemu kompleksowo podejmujemy się wszystkich wdrożeń. Nasze wysokie kwalifikacje potwierdza wielu klientów z którymi współpracujemy i dla których podejmowaliśmy się nowych wyzwań, m.in. integracji różnych systemów informatycznych czy opracowywaniem własnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: oprogramowanie fimy InsERT oraz Symplex Small Busienes, systemy zabezpieczeń i archiwizacji danych.

Bezpieczny podpis elektroniczny

Jesteśmy autoryzowanym punktem rejestracji CenCert. Dzięki temu mogą Państwo na miejscu dokonać wszystkich niezbędnych formalności i w kilkanaście minut odnowić bądź zakupić nowy kwalifikowany podpis elektroniczny.

IT SYSTEM Wojciech Krawczyk

NIP 622-237-81-79

REGON 300761385

Adres do korespondencji

IT SYSTEM

ul. Śmigielskiego 42

63-400 Ostrów Wielkopolski

Dane kontaktowe:

tel +48 62 597 77 01

fax +48 62 597 77 02

e-mial: biuro @ itsystem.com.pl