Kasy fiskalne ONLINE dla mechaników samochodowych Ostrów Wielkopolski

ELZAB K10 – kasa fiskalna dla mechaników samochodowych

Od 1 stycznia 2020 roku podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon zobowiązani są do stosowania kas rejestrujących online. W związku z tym prezentujemy wybrany przez nas model kasy, która przystosowana jest do nowych wymogów i najlepiej sprawdzi się w tego rodzaju branży. Kasa fiskalna ELZAB K10 ONLINE posiada wiele zalet, najważniejsze z nich to:

KASA ONLINE komunikacja z CRK

Kasa ONLINE, łączy się z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą WiFi lub karty GPRS.

MAŁA I PROSTA W OBSŁUDZE

Posiada antypoślizgowa i wytrzymała obudowa. Dotykowy ekran zapewnia prostą, intuicyjną obsługę.

MOBILNA

Wytrzymały akumulator pozwala na wystawienie  do 4200 paragonów, a w razie potrzeby można go łatwo odłączyć i wymienić na inny. Stopień naładowania można kontrolować na pasku stanu kasy. Możliwe jest zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej.

UNIWERSALNA I NOWOCZESNA

Kasa doskonale sprawdzi się w pracy zarówno stacjonarnej i w terenie, w  usługach oraz małych placówkach handlowych. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na 5 lat pracy i obniża koszty zakupu papieru.

PRACA W NIESPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH, ODPORNA NA ZABRUDZENIA

Antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu  się urządzenia na blacie, ułatwia obsługę i odrywanie papieru jedną ręką. Panel wyświetlacza jest idealnym  rozwiązaniem w warunkach słabego oświetlenia (lub jego braku), pozostaje czytelny również w warunkach ostrego nasłonecznienia. Urządzenie można obsługiwać w zimowych rękawicach. Kasa jest wytrzymała i odporna na zachlapania. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych. Ciemny kolor obudowy, który można wybrać z szerokiej gamy dostępnych wersji kolorystycznych, zapobiegnie zabrudzeniu kasy.

WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM ORAZ INNYMI URZĄDZENIAMI

Kasa fiskalna współpracuje z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową.

PRZYPOMNIENIA O RAPORTACH

Przypominanie przez kasę o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego.

DUŻA BAZA TOWAROWA

W pamięci urządzenia można zapisać ponad 5 000 pozycji towarów i usług.

Dlaczego warto kupić kasę w naszym serwisie? Oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. W cenę kasy wliczona jest fiskalizacja oraz szkolenie z obsługi. Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Śmigielskiego 42 w Ostrowie Wielkopolskim. Kasy dostępne “od ręki”.